Pouzdra, obaly a kryty na MacBook Retina 15. Proč si takové pořídit?

Kvalitní pouzdra, obaly a kryty pro notebooky MacBook Retina 15 by měly být samozřejmým doplňkem tohoto produktu. Dovolte nám představit několik důvodů, proč.

Pouzdra, obaly a kryty na MacBook Retina 15 hrají všemi barvami

Produkty značky Apple jsou pro mnohé majitelé doslova srdeční záležitostí. Není divu, vždyť značka Apple je dnes hotovým kultem, a dokonce vznikají i jí věnovaná muzea. Produkty Apple si tak plně zaslouží i náležitou péči. Proto byste spolu s ním měli hned pořídit i adekvátní ochranný obal, pouzdro nebo kryt. Kryty ale nemusí plnit jen ochrannou funkci. Schovávat MacBook v nevýrazném obalu je doslova hřích. Ochranný obal může být nápaditý a trendy. Váš Macbook si zaslouží stylový kryt, který ho dokonale ochrání a zároveň nechá vyniknout jeho precizní a elegantní design.

5 pádných důvodů, proč si pořídit pouze originální kryt/obal Apple

  1. Je kompatibilní s daným typem MacBooku. To znamená, že umožňuje přístup ke všem portům. 
  2. Je vyroben z odolného polykarbonátu. Zajišťuje dokonalou ochranu přístroje proti poškrábání a tlumí náraz v případě pádu.
  3. Je tenký a lehký.
  4. Dá se omývat a je dostupný hned v několika módních barevných provedeních.
  5. Jedná se o velmi dostupné příslušenství.

Náš tip

Veselé zabarvení není určeny pouze pro děti a dospívající. Vyzkoušejte neutrální světle mátovou barvu. Jestliže vám tyto trendy barvy příliš nevyhovují  a černá vám přijde příliš strohá a neosobní, zvolte si luxusní zlatou. 

Jaké jsou hlavní výhody polykarbonátového pouzdra

Apple si zakládá na kvalitě svého zboží Toto pravidlo sebevědomě aplikují nejen při výrobě stěžejních produktů, ale také při tvorbě inovativního příslušenství. Polykarbonát je extrémně odolný a tvárný plast, který odolá i hrubému mechanickému zacházení. Je pružný a při prudkém nárazu dojde maximálně k jeho poškrábání. Přitom je až překvapivě lehký. Ideální materiál pro výrobu ochranných štítů a krytů. 

Jak se správně starat o ochranné pouzdro?

Tak jako věnujete péči vašemu MacBooku, měli byste se stejně pečlivě starat o ochranný obal. Nejde jen o estetickou stránku. Nevhodná údržba může negativně ovlivnit jeho ochrannou funkci. Kryt chrání přístroj před tím, aby se poškodil, a navíc zvyšuje životnost jednotlivých komponentů, především postranních tlačítek, portů, reproduktorů atd. Jak tedy postupovat, aby byl váš jako ze škatulky?

Návod na jednoduchou údržbu

  1. V pravidelných 3 - 4 týdenních intervalech kryt sejměte. Pečlivě očistěte MacBook od prachu a nečistot. Pokud je to nutné, vyčistěte obrazovku od hrubých nečistot. Ideální je k tomuto účelu používat speciální přípravky a materiály, u kterých máte jistotu, že nepoškodí nebo nepoškrábou citlivý displej. Na pravidelnou údržbu se skvěle hodí leštící hadříky na brýle, kterými na sucho odstraníte jemný prach i otisky prstů.
  2. Stejně postupujete i v případě obalu. Očistěte prach, a pokud to stav krytu vyžaduje, omyjte ho v mýdlové vodě, pořádně opláchněte a vysušte do sucha. Nepoužívejte písek ani kartáče, mohli byste poškrábat povrch. 

Související Příspěvky

Vymstilo se mi hledání parkování u letiště v Praze zadarmo

Výbornou nabídkou parkování u letiště v Praze dokáže uspokojit i tak šetrnou [Přečtěte si více...]

Co si můžu vzít do letadla aneb když cestujete bez zavazadla k odbavení

Co si můžu vzít do letadla aneb když cestujete bez zavazadla k [Přečtěte si více...]

Doprava z letiště Praha

Doprava z letiště Praha Doprava z letiště Praha do centra města je [Přečtěte si více...]